❮   GERİ BlogFotoğrafı

SİLİKON CEPHE

EN ŞIK CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ!!

Silikon cephe modern ve çağdaş görüntüsü ile en çok tercih edilen alüminyum giydirme cephe sistemidir. Dış görüntüsünde alüminyum profilleri gözükmez, sadece cam görünümü oluşturmaktadır. Bu cephe sisteminde ısı camlar cepheye kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Bu profillere özel şekilde yapıştırılan camlar dış cephelere oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır.

İstendiğin de seçilen herhangi bir cam panel gizli kanat haline getirilebilir. Bu şekilde dışarıdan hangi camın açık olduğu belli olmaz. Silikon giydirme cephe sistemi yapılara yüksek prestij ve zengin cephe görünümü kazandırdığı için çok tercih edilmektedir. İstenildiği zaman, modüllerin içine kanat profili uygulaması yapılarak gizli kanat mekanizmaları yerleştirilebilir.

SİLİKON CEPHE ÖZELLİKLERİ

Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekanların kısa süre de ısıtılıp soğutulmasını sağlamaktadır.

Temizlik ve bakımlarının kolaylığı kadar, hafifliği ve yapıya az yük binmesini sağlayan silikon cephe özellikleri ile çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip alüminyum giydirme cepheler, kullanıcılar içinde yaşanmaktan memnuniyet duyulan binalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Silikon cephe fiyatları, binaların büyüklük ve genişliklerine göre ayrıca seçilen cam yapının kalitesi ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıkları vardır. Eksen Cephe olarak silikon cephe hizmetleriniz sizlere sunmaktayız. Sayfamızda detaylı olarak inceleme yapabilirsiniz.

 

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle