❮   GERİ BlogFotoğrafı

PERGOLA SİSTEMLERİ

HAVA ŞARTLARINI YÖNETEMİYORUZ AMA KONTROL EDEBİLİYORUZ ..

Pergola sistemleri ile tek tuşla dört mevsim aynı konforu yaşayabileceğiniz mekanlar oluşturuyoruz. Pergola, bir dokunuşla açık alanlarınızı kapalı alanlar haline getirebilmeniz için geliştirilmiş bir tente modelidir.

Bir düşünün terasınızı kışın yağmurlu havada bile tıpkı yaz ve baharın güzel günlerinde olduğu gibi sıcak ve konforlu bir şekilde kullanabileceksiniz. Bahçelerinizi pergola sistemleri ile kış bahçesine çevirebileceksiniz. Kulağa bile çok hoş gelmiyor mu? Restaurant, cafe ve pastanelerde daha geniş bir alanda hizmet sunmak için de tercih edilmektedir.

Pergola Sisteminin Özellikleri

Pergola sistemleri için tavan örtüsü olarak alanında lider firmalar ile çalışmaktayız ve çeşitlerimiz oldukça fazladır. Su geçirmeme özelliğine sahiptir ve yanlarındaki conta sayesinden ekstra izolasyon duvarına gerek yoktur. 3 Katmandan oluşur ve orta kısmında bulunan film sayesinde zararlı güneş ışınlarını engellemekte ve konforlu bir ortam sağlamaktadır.

Pergola sistemlerinde en önemli parçalardan biri hareketi sağlayan çelik telli kayışlardır. Ayarlanabilir kayış gergi kutusu rakiplerimizden bizi ayıran özelliklerimizden biridir. Eksen Cephe, pergola sitemleri ile kaliteli ürün kullanmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Pergola Sistemi Fiyatları

Kalite ve şık ürünlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız ayrıca bunu en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Seçtiğiniz tavan örtü modelleri gibi özellikler fiyatlar üzerinde değişim sağlamaktadır. Eksen Cephe olarak müşterilerimizi memnun etmek her zaman en önemli kuralımızdır. Memnun olacağınız ve sizi mutlu edecek şeylerle karşınızda olmak bizi de Eksen Cephe olarak mutlu etmektedir.

 

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle