❮   GERİ BlogFotoğrafı

KOMPOZİT LEVHA

ARADIĞINIZ ESTETİK GÖRÜNÜMÜ KOMPOZİT LEVHALARIMIZ DA BULACAKSINIZ..

İki alüminyum levha arasına her iki yüzeyi farklı kalınlıklar da alüminyum yerleştirilmiş arasına beyaz ya da siyah polietilen tabakadan oluşan dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film ile kaplı giydirme sistemlerine kompozit levha denir.

Alüminyum kompozit paneller, bina cephe giydirme sistemlerinde, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlı uygulamalara tabela ve tabela zemini gibi geniş bir yelpazede kullanım sağlanmaktadır. Alüminyum kompozit levha panel sistemleri mimari de rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır.

Kompozit levhalar, parlak görünümü ile kullanıldığı her alana şıklık ve estetik görünüm katarken, dayanıklı yapısı, uzun ömürlü, korozyona uğrayıp deforme olmayan özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek mukavemet gücüne karşın özel makineler kullanılarak çok kolay işlenen bir ürün özelliğine de sahip olan, farklı ebat ve ölçülerde kesilebilmenin yanı sıra üzerine yazı yazılmasına, logo ya da arma işlenmesine, resim yapılmasına olanak tanır.

KOMPOZİT LEVHA KULLANIM ALANLARI

Kompozit levha kullanım alanları olarak reklam panosu, tanıtım ve yön levhası, promosyon aracı için çok elverişli bir malzemedir diyebiliriz. Bilgisayar yazılımları ile desteklenen, içerisinde yüzlerce şekil, yazı ve desen olan programdan seçebileceğiniz modeli kusursuzca levhaya işleyen modern teknoloji sayesinde hayal edemeyeceğiniz kadar kusursuz materyaller ortaya çıkar.

Bu da elbette ki müşteri memnuniyetini arttırmakta, pek çok hizmet sektöründe kullanılmak üzere rakipsiz ürün seçenekleri ortaya koymaktadır. Sunulan bu kaliteli hizmeti de siz müşterilerimize çok uygun fiyatlara sağlamaktayız. Eksen Cephe olarak her zaman memnuniyetinizi ön planda tutmaya devam edeceğiz.

 

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle