❮   GERİ BlogFotoğrafı

KAYAR KAPI SİSTEMLERİ

 nümüzde özel mülklerin ve gün içinde çoğu kez girip çıktığımız ortak kullanım alanlarının tercihi olmuştur. Güç sarfetmeden sizi algılaması tasarlanan bu kapıların en büyük özelliklerindendir. Eksen cephenin araştırmaları ve bilgisi üzerinden yol alırsak kapının son derece emniyetli ve şık olması gözümüze çarpan maddelerden biri olur. Tercih ettiğiniz kapı türü tamamiyle size kalmıştır düz ince kayar sistemleri yolda yürürken bile fark edilen sıklıkla tercih edilen kapı türlerindendir. Çoğu inşaat sektöründe, alışveriş merkezlerinde,  pastanelerde ,özel yapıtlarda ve bunun gibi birçok yerde göz bebeği haline gelmiştir. Emniyetin ve güvenlik eksen cephe için herşeyden öncedir.

Konfor kayar kapı sistemleri yapacağınız doğru tercihler ile yapıtlarınızı bütünleştirecek ve daha kusursuz bir görüntü sağlayacaktır. Fazladan alan sağlayan kapılarımız acil çıkış kayar kapı sistemleri ile acil çıkış noktalarında sıklıkla tercih edilir. Yüksek kalitemiz ve şık görüntümüzün yanı sıra  güvenliği her zaman en üst seviyede tutma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Kayar kapılarımız giriş ve çıkışlar için uygun birer seçenektir hızlı açılış özelliği ile zaman kaybı neredeyse yok haline gelmiştir. Fiyatları oldukça hesaplı bu kapılar olanakları artıkça fiyatları da  daha uygun hale gelmektedir.

Müşteri memnuniyeti baş sıralarda olmakla önerilen hiçbir soruyu cevapsız bırakmıyor ve her zaman en yüksek kalite için gayret gösteriyoruz.  Eksen cephe olarak bilgi birikimimize güveniyor ve bu yolda her gün yeni adımlar atıyoruz.

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle