❮   GERİ BlogFotoğrafı

Katlanır Cam Balkon

Konforu Evinizde Hissedin!

Yaz kış fark etmeden  günümüzde kullanım yeri oldukça üst seviyeye taşınan bu balkonlar sayesinde rahatlığı konforuyla birlikte hissedeceksiniz. İsteğinize göre boyut verilen cam balkonlar tamamiyle size kalmış şekilleri ile göz alıcı şıklıkta! Katlanır cam balkon sistemlerimizin en büyük amaçlarından biri yapılan balkonun bir yaşam alanı haline gelip rahat bir nefes almak istediğinizde sizlere bunu rahatlıkla sunabilmektir .

 

Neden Katlanır Cam Balkon

Cam balkon, eskiden kullanılan balkonların aksine ferah ve estetik birer oda olma özelliği katmayı amaçlar. mevsimleri güzelleştiren cam balkonlar kendinizi iyi hissetmek istediğiniz her anda iki adım yanınızda olacaktır. Özellikle büyük binaların doğayla yakınlaşması için tercih edilen cam balkonlar sizler için ayrı bir yaşam alanı oluşturmakta .

Cam balkon sistemi tercih edilirken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır;

Kullanılan camın kalınlığı ,kullanılan tekerlerin paslanmaz olması aldığınız takdirde yapılan montajın sağlam ve düz olması bunlar güvenlik açısından önemeli konulardır. Yıllar süren tecrübelerimize dayanarak ürettiğimiz katlanır cam balkon sistemi her alanda kurtarıcınız olacak. Mesela hava çok soğuk ve o anda hava almak istiyorsunuz fakat üşümekten nefret ediyorsunuz işte tam o anda cam balkonlar devreye girecek mevsimsel özellikleri aldırmadan anın tadını yaşayabileceksiniz.

Lüks katlanır Cam Balkon

Cam balkonlar evin dışına bağlı ayrıyeten bir oda gibidir evin  havasını değiştiren bu balkonlarda yapacağınız düzen çok önemlidir. Eğer yaptırdığınız balkon büyük ise  kendinize uygun mobilyalar ile mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz.

 

 

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle