❮   GERİ BlogFotoğrafı

CAM KORKULUK

YÜKSEKLERDEN KORKMAYIN...

Merdiven ve asansör boşluklarında demir ya da plastik görünümlerden sıkıldıysanız, tercih edebileceğiniz en iyi yöntemlerden biri cam korkuluktur.

Fazla yer kaplamadığı gibi estetik ve modern bir görüntü oluşturan cam korkuluk modelleri sizin talepleriniz doğrultusunda tasarlanıp montajı da yapılmaktadır. Cam korkuluk modelleri her ne kadar merdiven ve asansörlerde daha sık kullanılıyor olsa da, balkon ve teraslarda da kullanımı tavsiye edilmekte ve çok güzel bir uyum sağlamaktadır.

En çok tavsiye edilen şeylerden biri olan cam korkuluğu kış bahçelerinde veya normal bahçelerde bitkilerinizi diğer bitkilerden ayırmak veya dış etkenlere karşı korumak için de kullanmaktır.

Daha çok kırılmaz cam veya sert plastikten üretilen cam korkuluklar, güvenlik ve estetik açıdan çok fazla tercih edilir ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız mevcut ise de bu cam korkuluk gibi önlemleri almanızı tavsiye eder, özellikle de yaz aylarının gelmesi ile balkon ve pencerelerde oluşabilecek istenmeyen kazaları engelleyebilirsiniz.

 

Cam korkuluk modelleri

Cam korkuluk modelleri, merdiven, pencere, asansör, havuz, teras ve balkonlarınızda kullanacağınız alanlara göre değişiklik göstermekte ve bu farklılıklar üzerine tasarlanmaktadır. Bu modeller, klasik olmakla birlikte isteğiniz üzerine modern veya retro tarzlarda da tasarlanabilmektedir.

Sert veya kırılmaz camdan da üretilebilen, ayrıca isteğiniz üzerine farklı malzemelerden de üretilebilen cam korkuluk modelleri, her zevke ve beğeniye göre uyum sağlayacaktır.

Cam korkuluk fiyatları, sezondan sezona değişmemekle birlikte, belli bir kullanım alanı olmadığı için ve farklı farklı çeşit ve tasarıma sahip olduğundan net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bunun için en iyi yöntem, yetkili kişilerle iletişime geçerek istediğiniz boy ve ölçüde tasarımınızı yaptırabilir ve aynı zamanda da el işçiliği gibi farklı sebepler yüzünden ek bir ücret ödeyebilirsiniz.

 

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle